مذاکره برای دو قرارداد سرمایه‌گذاری با جک و هیوندای

گروه میثاق؛ مدیرعامل گروه خودروسازی کرمان گفت: در برنامه‌های آینده همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های جک و هیوندایی را در برنامه داریم.

به گزارش ایلنا، محمدرضا شه‌بخش در مراسم رونمایی از اولین خودروی اکسنت در گروه خودروسازی کرمان گفت: ما در دوران فعالیت از سال ١٣٧٥ تا سال ٩٢ حدود ١٨٥ هزار خودرو به تولید رساندیم. اما در دوران تحریم‌ها و عدم همکاری شریکانمان، ما همکاری با خودروسازان چین را آغاز کردیم و بعد از سال ٩٢ توانستیم تا سال گذشته مجموعا ٤١٥هزار خودرو در ٥ برند چینی و یک کره‌ایی تولید کنیم.

وی افزود: در تلاش هستیم همکاری با هیوندا را گسترش بدهیم و عمق داخل‌سازی قطعات را از ٢٥ به ٤٠ درصد برسانیم و تا ٦٥در صد افزایش دهیم.

مدیرعامل گروه کرمان خودرو افزود: در برنامه‌های آینده همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های جک و هیوندایی را در برنامه داریم.

شه‌بخش گفت: در حال حاضر با ٥ کارخانه به معنای واقعی حدود ١٠ هزار نفر کارآفرینی مستقیم کرده‌ایم که انشالله در سال ٩٧ هم با همین اهداف جلو خواهیم رفت. اگر بتوانیم بر اساس برنامه‌ها جلو برویم، سعی داریم تا سال ١٤٠٠ به رقم تولید سالیانه ٣٥٠ هزار دستگاه و در سال ١٤٠٤ به ٥٠٠ هزار دستگاه برسیم که هیچ یک از محصولاتمان کمتر از ٤٠درصد داخل‌سازی نخواهند داشت.نوشته های مشابه

آیین نامه اجرایی ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و کانون آن‌ها ابلاغ شد

گروه میثاق؛ با صدور بخشنامه‌ای از سوی رئیس قوه قضاییه، آیین نامه اجرایی ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و کانون…

قرارداد فروش ۲۰۰ دستگاه ATM شرکت بورسی

گروه میثاق؛ شرکت ایران ارقام از رویدادی با اهمیت و مربوط به قرارداد فروش ۲۰۰ دستگاه ATM خبر داد و…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *