مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران

گروه میثاق؛ در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران هستیم و نتیجه مذاکرات جدید فروردین سال آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد. معاون فروش و بازاریابی یک شرکت خودروسازی، از رونمایی آزرا تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت: در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودروی توسان پس از الانترا هستیم.

به گزارش خبرآنلاین، حسن اکبری در حاشیه نمایشگاه خودرو اصفهان، با بیان اینکه این نمایشگاه با پیش فروش هیوندای الانترا تولید داخل مصادف شد، اظهار داشت: به علاوه J4 در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد تا نظرات مردم درباره این خودرو را نیز دریافت کنیم و از این نظر نمایشگاه اصفهان برای ما اهمیت بسیاری داشت.

او در ادامه با اشاره به اینکه بعد از نمایشگاه در هفته آینده اولین سری هیوندای اکسنت را تحویل می‌دهیم، تاکید کرد: تا پایان ماه هیوندای آزرا را رونمایی خواهیم کرد.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور به استقبال از پیش فروش الانترا اشاره و تصریح کرد: در واقع در مورد این محصول با سونامی فروش روبه رو شدیم و ظرفیت‌ها بسیار سریع تکمیل شد.

او با بیان اینکه در حال حاضر شرایط فروش برای ۹۰ درصد محصولاتمان باز است، تصریح کرد: بعد از تولید الانترا، در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودروی توسان هستیم و به نظر می‌رسد در نیمه اول سال ۲۰۱۹ تولید این محصول را آغاز کنیم.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور درباره تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت خودروها گفت: در حال حاضر در مقابل افزایش قیمت ناشی از افزایش نرخ ارز مقاومت کرده‌ایم و قیمت‌ها را بالا نبرده‌ایم.
او همچنین تصریح کرد: در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران هستیم و نتیجه مذاکرات جدید فروردین سال آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد.


نوشته های مشابه

جوابیه شرکت ملی گاز ایران به ابهامات قرارداد گازی با ترکمنستان

گروه میثاق؛ در پی اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و درج برخی مطالب در رسانه‌های چاپی، مجازی، تصویری…

انعقاد ۲۲ هزار قرارداد صوری برای اخذ پلاک خودرو

گروه میثاق؛ بیست و پنجمین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران، با حضور معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *