/ در اخبار, اخبار قراردادها, قرارداد خارجی, گروه تخصصی میثاق / توسط
آخرین زمان ویرایش:

قراردادی جهت ایجاد ارزش افزوده در فرآورده‌های قنادی

گروه میثاق: به گزارش ایسنا-گروهی از پژوهشگران و اعضای هیأت علمی دانشگاه “ساراتوف” روسیه که برای ارائه گزارشی از روند اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک و نیز عقد قرارداد جدید برای پروژه «کاربرد اولئوژل‌های خوراکی در محصولات قنادی با هدف بهبود ویژگی‌های تغذیه‌ای حسی»، با حضور در مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با مسئولان این موسسه دیدار و گفتگو کردند.

قرارداد جدید این موسسه با دانشگاه ساراتوف روسیه با هدف ارتقای سلامت و امنیت غذایی جامعه و ایجاد ارزش افزوده در فرآورده‌های قنادی به عنوان یکی از مهم‌ترین مزیت‌های صادرات ایران در صنعت غذا منعقد می‌شود.

بهبود ویژگی‌های حسی مواد غذایی و نیز کمک به افزایش بازار پسندی محصولات قنادی از دیگر اهداف اجرای طرح پژوهشی مذکور با دانشگاه ساراتوف روسیه است.

طبق اعلام روابط عمومی وزارت علوم، بر اساس آمار اعلام شده از سوی انجمن شیرینی و شکلات ایران، در سال گذشته ۷۵۰ میلیون دلار فرآورده‌های قنادی به ۶۶ کشور جهان از جمله روسیه، ژاپن و آمریکا صادر شده است که افزایش و بهبود ویژگی‌های تغذیه‌ای و حسی این محصول قطعاً در توسعه بازار آن نقش موثری خواهد داشت.

مشاوره حقوقی تخصصی در حوزه قراردادهای حقوقی

نوشته های مشابه

امضای دو قرارداد توسط دانشکده خبر

گروه میثاق: به گزازش ایرنا- دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) امروز(97/10/8) در راستای هم افزایی علمی دو قرارداد همکاری مجزا…

چگونگی قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک

قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک راهکاری برای همکاری چند شخص حقیقی یا حقوقی به‌منظور انجام هدف معینی است. تصور کنید چند شرکت…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *