قرارداد فروش قطعه

قرارداد فروش قطعه

طرفین قرارداد

قرارداد حاضر فی ما‌بین؛

شركت…………….. به نمایندگی آقايان………………………به سمت رئيس هيئت مديره و ……………………. به سمت مدير عامل به شماره ملی ………………………. نام پدر ………………………. شماره تماس ………………………. آدرس ………………………………………………………………….

که ازین پس «خريدار»نامیده خواهد شد، و

شركت……………………. به نمایندگی آقای……………………….به شماره ملی ………………………. نام پدر ………………………. شماره تماس ………………………. آدرس ……………………………………………

که ازین پس «فروشنده»نامیده خواهد شد، به منظــور انجام موضوع قرارداد منعقد مي‌گردد و طرفين ملزم و متعهد به اجراي مواد و اصول آن ميباشند.

ماده 1 : موضوع قرارداد

عبارتست از فروش 000/10 عدد (ده هزار عدد) قاب پشت مانيتور 17 اينچ مدل D730 با مواد ABS برابر نمونه شاهد ارائه شده توسط خريدار .

ماده 2 : مدت قرارداد

مدت قرارداد يك ماه تعيين ميگردد.

ماده 3 : مبلغ قرارداد

ارزش فروش هر عدد ازموضوع قرارداد ………….. ريال(……. هزار ريال)  تعيين ميگردد.

ماده 4 : تعهدات فروشنده

الف- فروشنده متعهد مي گردد كه موضوع قرارداد را برابر نمونه شاهد تاييد شده و باكيفيت مطلوب توليد و تحويل نمايد.

ب- با توجه به اينكه قالب موضوع قرارداد بطور اماني به فروشنده تحويل گرديده است, فروشنده متعهد مي گردد در حفظ و نگهداري آن مساعي لازم را مبذول و جبران خسارتهاي ناشي از بي دقتي در امر توليد به عهده فروشنده خواهد بود.

پ- كليه عوارض و حقوق دولتي به عهده فروشنده خواهد بود.

ماده 5 : تعهدات خريدار

الف- خريدار متعهد ميگردد به ازا تحويل 50% تيراژ مورد قرارداد هزينه مربوطه را با دريافت صورتحساب, به فروشنده پرداخت نمايد.

ب- مواد اوليه پليمري جهت توليد قطعه مذكور توسط خريدار به فروشنده تحويل داده خواهد شد.

ماده 6 : بسته بندي و حمل

الف- اقلام توليد شده برابر طرح بسته بندي ابلاغ شده خريدار و با دريافت كارتن و نايلون از خريدار بسته بندي خواهد شد و هزينه حمل از محل كارخانه فروشنده تا مقصد تعيين شده توسط خريدار به عهده  خريدار خواهد بود.

ماده 7 :يكپارچگي قرارداد

قرارداد و پيوست هاي آن يك مجموعه جامع و يكپارچه اي را تشكيل مي دهند كه بين طرفين مورد توافق و تأئيد قرار گرفته است. قرارداد مذكور جايگزين كليه قراردادها، ترتيبات، مكاتبات و ارتباطات (چه شفاهي و كتبي) قبلي كه بين طرفين در ارتباط با موضوع قرارداد وجود داشته است، مي گردد.

ماده8:تفکیک پذیری

چنانچه بخشی از این قرارداد براساس رای مرجع رسیدگی، غیرقابل اجرا یا غیرقانونی شناخته شود، صرفاً آن بخش از قرارداد بلااثر شده، لیکن سایر مواد همچنان لازم الاجرا خواهد بود.

ماده 9:تغییر و اصلاح

هرگونه تغییر در مفاد قرارداد، صرفاً با توافق کتبی و قبلی طرفین امکانپذیر است.

ماده 10:فورس ماژور

هر گاه به علت فورس ماژور يكی از طرفين قرارداد نتواند تعهدات خود را انجام دهد، عدم انجام تعهدات، نقض قرارداد تلقي نخواهد شد و قرارداد به قوت خود باقي خواهد بود.

ماده 11:تغيير نشاني طرفين قرارداد

هرگاه يكي از طرفين قرارداد نشاني قانوني خود را در مدت قرارداد تغيير بدهد بايد كتباً اين تغيير را به طرف ديگر ابلاغ كند و تا وقتي كه نشاني جديد به طرف ديگر اعلام نشده است ، كليه نامه ها ، اوراق و مكاتبات به نشاني قانوني ارسال و تمام آنها ابلاغ شده تلقي خواهد شد.

ماده 12:حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه اختلاف درخصوص اجرای قرارداد یا اختلاف در تفسیر و تعبیر مفاد قرارداد، موضوع ابتدا از طریق مذاکره فیمابین و صورت عدم حصول نتیجه از طریق داوری مرضی الطرفین قابل حل خواهد بود. موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان به عنوان داور مرضی الطرفین انتخاب گردید. در صورت عدم پذیرش داور، موضوع از طریق مراجع قانونی ذیصلاح پیگیری خواهد شد .

ماده 13:تعداد نسخ / امضای طرفین/ تاریخ

این قرارداد در …… ماده، در تاریخ …………. در شهر …….. تنظیم و امضا گردید که دارای ….. نسخه با اعتبار واحد است و با اطلاع كامل از مفاد آن به امضاي طرفين ميرسد.

امضای طرف اول                                                      امضای طرف دوم

…………………                                                              …………………..

تذکر مهم : نمونه قرارداد فوق صرفا جهت آشنایی کلی مخاطبین محترم با قالب کلی این نوع قراردادها است. فلذا صحت و دقت محتوای متن لزوما مورد تایید بانک قراردادهای حقوقی نمی باشد. بدیهی است که برای تهیه هر قرارداد و یا متن حقوقی بطور خاص باید به مشاور حقوقی مراجعه نمود.

برای طرح سوالات حقوقی خود می توانید به وب سایت مشاوره حقوقی اینترنتی مراجعه بفرمایید.

نوشته های مشابه

قرارداد مديريت پروژه

                                قرارداد مديريت پروژه طرفین قرارداد قرارداد حاضر فی ما‌بین؛ ............................ به نمایندگی آقای............................به شماره ملی ............................ نام پدر ............................…

پیام رئیس قوه قضاییه به همایش ابلاغ الکترونیک قضایی

گروه میثاق؛ همایش ابلاغ الکترونیک قضایی در مشهد برگزار شد. این نشست مشترک با حضور رؤسای کل دادگستری ها، معاونین…

يك ديدگاه

  1. Kanan

    سلام بنده چند ایده بسیار جالب و کاربردی در زمینه ی خودرو سازی،کشاورزی ،نظامی و ساختمان سازی دارم که برای اولین بار ایده پردازی شدن .فقط به کمی حمایت نیاز دارند تا به موفقیت بزرگی برسند

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *