رئوس اصلی قرارداد توسعه میدان‌های پارسی و پرنج با گروه مپنا امضا شد

رئوس اصلی قرارداد توسعه میدان‌های پارسی و پرنج بین مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیرعامل بخش نفت و گاز گروه مپنا امضا شد.

رئوس اصلی این قرارداد در پی مطالعات و مذاکرات یک سال گذشته همکاران بخش نفت و گاز گروه مپنا و هماهنگی‌ با مناطق نفتخیز جنوب، روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه 97 در مراسمی نهایی شد.

در این نشست، “بیژن عالی‌پور” مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: میادین پارسی و پرنج از میادین تحت تزریق گاز هستند که بر اساس مطالعات صورت گرفته، انتظار داریم با اجرای طرح توسعه، علاوه بر جبران افت طبیعی، تولید آنها 30 تا 40 هزار بشکه در روز افزایش یابد.

وی افزایش تولید نفت، گاز و مایعات گازی، ایجاد فرصت های جدید شغلی، رونق کسب و کار و استفاده از ظرفیت‌های داخلی را از دستاوردهای طرح‌های توسعه میادین برشمرد.

در ادامه “مجتبی غروی”، ضمن معرفی توانمندی‌های مپنا، از ارتباط موثر این گروه با وزارت نفت با 3.5 میلیارد دلار قرارداد جاریخبر داد و با معرفی امکانات و تجهیزات بالقوه گروه مپنا، بر توانایی آغاز به کار سریع برای حفاری 5 حلقه چاه جدید تأکید کرد.

وی همچنبن آمادگی گروه مپنا را برای همکاری با مناطق نفت‌خیز جنوب در زمینه‌های تأمین برق و بهینه‌سازی تأسیسات و تجهیزات اعلام و خاطرنشان کرد: با امضاء رئوس قراردادی توسعه میدان‌های پارسی و پرنج، فصل جدید همکاری با شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب شروع خواهد شد.

نوشته های مشابه

احتمال تشکیل پرونده قضایی برای 25 هزار قرارداد پیش فروش خودرو

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: در حال حاضر 25 هزار تعهد و قرارداد پیش فروش خودرو وجود دارد که واردکننده…

آشنایی با نکات انعقاد و مشروعیت قراردادهای الکترونیکی

امروزه، مفاهیمی همچون تجارت الکترونیکی یا قراردادهای الکترونیکی بارها به گوشمان می‎رسند. این مفاهیم در پی ظهور تحولات عظیم و…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *