جزئیات قرارداد تامین قطعات مترو فیمابین شرکت مترو و جهاد دانشگاهی

مدیرعامل شرکت مترو تهران جزئیات تفاهم نامه و قرارداد تامین قطعات مترو با جهاد دانشگاهی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، علی امام در مراسم امضای تفاهم‌نامه فی‌مابین جهاد دانشگاهی و شرکت مترو با بیان اینکه برای ما افتخار است که این تفاهم‌نامه بین جهاد دانشگاهی و مترو تهران در راستای تامین قطعات و تجهیزات به امضا رسیده است، گفت: جهاد دانشگاهی شجره طیبه و فرزند انقلاب است که خیرات این مجموعه علمی در کل کشور نمایان شده است.

وی با بیان اینکه با استقرار مدیریت جدید شهری، اتکا به توان داخلی در دستور کار قرار گرفت و جهاد دانشگاهی اعلام آمادگی کرد که می‌تواند در تامین و ساخت تجهیزات و قطعات مترو به ما کمک کند، گفت: جهاد دانشگاهی با صنایع مختلف، دانشگاه‌ها و مراکز علمی متعدد ارتباط دارد و می‌تواند پاسخگوی نیاز ما در صنعت مترو باشد.

مدیرعامل شرکت مترو تهران با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه علیه ایران موجب شد که به استفاده از توان و اتکای تولیدات داخلی را در دستور کار قرار دهیم، گفت: همکاری مترو و جهاد دانشگاهی در زمینه‌هایی همچون سیستم رانش واگن‌های مترو، گیت‌ها، سیگنالینگ، ساخت تجهیزات فلزی مورد نیاز صنعت مترو، پست‌های RS، تجهیزات برقی و… است.

همچنین بومی‌سازی و ساخت تجهیزات  مورد نیاز ایستگاه‌های مترو و تجهیزات تعمیرگاهی ناوگان، منطبق بر استانداردهای معتبر بین‌المللی نیز جزو مفاد قرارداد تامین قطعات مترو خواهد بود.

قرارداد تامین قطعات مترو فی‌مابین امام – مدیرعامل شرکت مترو تهران، طیبی – رییس جهاد دانشگاهی و پورسیدآقایی – رییس هیات مدیره مترو و معاون حمل و نقل شهرداری تهران به امضا رسید.

نوشته های مشابه

نکات حقوقی مهم پیرامون خاتمه یافتن قرارداد کار

خاتمه یافتن قرارداد کار تابع قواعد و مقررات قانونی است و طرفین قرارداد کار باید در چارچوب قانون اقدام به…

امضای قرارداد توسعه میدان کرنج با کنسرسیوم انگلیسی پرگس

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قرارداد توسعه میدان کرنج با کنسرسیوم انگلیسی پرگس نهایی شده است. به گزارش باشگاه…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *