انعقاد 2485 قرارداد آپشن سکه

در هفته گذشته در مجموع 91 قطعه سکه بهار آزادی به ارزش یک هزار و 32 میلیون ریال در قالب گواهی سپرده در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته گذشته 91 سکه در 16 نوبت مورد معامله قرار گرفت که بررسی‌ها نشان می‌دهد که از بین چهار روز معاملاتی، قیمت‌ها در دو روز صعودی و طی دو روز نزولی بوده است.

بیشترین حجم معاملات در روز چهارشنبه با انعقاد 24 سکه طلا به ارزش 273 میلیون ریال اختصاص داشت. این در شرایطی است که کمترین حجم معاملات طی روز یکشنبه هفته گذشته با 21 معامله و ارزش حدود 238 میلیون ریال ثبت شد.

امروز نیز حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران به 21 سکه و ارزش240میلیون ریال رسید.

انعقاد 2485 قرارداد آپشن سکه

همچنین طی هفته گذشته در جریان معاملات آپشن سکه در بورس کالای ایران در مجموع  دو هزار و 485 قرارداد منعقد شد. نگاهی به جزییات این معاملات نشان می دهد که در قیمت اعمال یک میلیون 100 هزار تومان، 300 قرارداد، در قیمت اعمال یک میلیون و 125 هزار تومان، 36 قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و 150 هزار تومان دو هزار و 49 قرارداد منعقد شده است.

نوشته های مشابه

نمونه قرارداد پیمانکاری

قرارداد پيمانکاری اين قرارداد فيمابين خانم/آقا......................... به نمايندگي .................... به موجب معرفي نامه / حكم / شماره ........................... به عنوان…

ویژگی های قرارداد کار/ قرارداد کار را چگونه تعریف کنیم؟

قرارداد کار؛ عبارت است از قراردادی کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق السعی کاری…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *