انعقاد 5 قرارداد پژوهشی و رونمایی از نرم‌افزار PLT در نمایشگاه پژوهش

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از رونمایی نرم‌افزار بومی نمودار نگار تولید ( PLT) همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان خبر داد.

باقر پورقاسم در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: نرم افزار تخصصی نمودار نگار تولید ( PLT )با حمایت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی طراحی و پیاده سازی شده است.

وی با تشریح برنامه‌های این شرکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان افزود: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در این نمایشگاه با برپایی غرفه اختصاصی، توانمندی‌ها و دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی خود را به پژوهشگران، دانشجویان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد کرد.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تصریح کرد: این شرکت در سومین روز برپایی این نمایشگاه در 11 آذرماه، 5 قرارداد پژوهشی در زمینه‌های مختلف با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان امضا می‌کند.

پورقاسم عنوان کرد: ارائه دستاوردهای پژوهشی توسط کارشناسان پژوهش و فناوری، نشست هم‌اندیشی در خصوص چالش‌های 6 پروژه پژوهشی توسعه میادین نفتی و پاسخگویی مسئولان پژوهش و فناوری به بازدیدکنندگان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در غرفه شرکت مناطق نفتخیز جنوب در این نمایشگاه است.

وی ادامه داد: همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در دانش آموزان، روز یکشنبه 12 آذرماه از دانش آموزان پژوهشگر مدارس مناطق شرکتی واقع در شهرک نفت و نیوسایت تجلیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان از نهم تا دوازدهم آذرماه 1396 در نوبت صبح از ساعت 9 تا 12 و نوبت بعدازظهر از ساعت 16 تا 21 در محل نمایشگاه بین المللی اهواز پذیرای علاقمندان است.

نوشته های مشابه

تامین مالی بانکی با قرارداد مضاربه

بر اساس قانون عملیات بانکی بدون ربا یکی از راه های تامین نیازهای مالی متقاضیان واجد شرایط از طریق قرارداد…

زنگنه:امضای چند قرارداد مهم نفتی با شرکت های خارجی

وزیر نفت در پاسخ به سوالی در مورد تاثیر تحریم های آمریکا بر تمایل شرکت های غیر آمریکایی نظیر توتال…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *