انعقاد ۲۲ هزار قرارداد صوری برای اخذ پلاک خودرو

گروه میثاق؛ بیست و پنجمین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران، با حضور معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر نظارت و دادیاران تحقیق ناحیه چهارده دادسرا، به ریاست عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، جعفری دولت‌آبادی به رخداد مجرمانه ای که پرونده آن اخیراً در ناحیه 10 دادسرای تهران مفتوح گردیده اشاره نمود که متهمان پرونده موجبات صدور 22 هزار پلاک خودروی غیر واقعی را فراهم آورده‌اند.

وی در توضیح اظهار داشت: این باند سازمان‌یافته متشکل از چند مشاور املاک، چند مامور پست و افراد دیگری بودند که با اخذ وجوه از کسانی که خواهان صدور پلاک شماره تهران برای خودروی خود بوده‌اند، اسناد جعلی مبنی بر اقامت متقاضی در شهر تهران را تهیه کرده و زمینه صدور پلاک را بر اساس مشخصات غیرواقعی فراهم آورده‌اند.

دادستان تهران مهم‌ترین مشکل ناشی از اقدامات مجرمانه متهمان در این پرونده را، صدور 22 هزار پلاک خودرو با نشانی غیرواقعی دانست و در توضیح اظهار داشت: چنان‌چه رانندگی با هر یک از این خودروها منجر به تصادف جرحی یا فوتی شود، با ارائه نشانی اشتباه، پلیس و دادستانی سراغ فرد دیگری می‌رود که در واقع مرتکب جرم نشده است.

 

نوشته های مشابه

مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران

گروه میثاق؛ در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران هستیم و نتیجه مذاکرات جدید فروردین سال آینده به طور…

جوابیه وزارت نفت درباره جزییات قرارداد توتال و نفتکش های ایرانی

گروه میثاق؛ پس از انتشار گفتگوی «هدایت الله خادمی» نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس  پیرامون «آخرین وضعیت اجرای قرارداد توسعه فاز…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *