امضای چهار قرارداد سرمایه‌گذاری در بندر چابهار

گروه میثاق؛ چهار قرارداد سرمایه گذاری با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی و فعالان اقتصادی در بندر چابهار به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور ارزش این قراردادها را 183 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این قراردادها برای ساخت مخازن فرآورده های نفتی، جمع آوری مواد زائد کشتی‌ها، ساخت مخازن نگهداری LPG و ساخت انبار چند منظوره است.

محمد راستاد در این سفر با بیان اینکه ترمینال تمام مکانیزه موادمعدنی سبز در خصوص تخلیه و بارگیری مواد معدنی در زمینی به مساحت 13 هکتار ساخته می شود عنوان کرد: ظرفیت سالانه تخلیه و بارگیری این ترمینال 15 میلیون تن انواع مواد معدنی است که برای 75 نفر به صورت مستقیم و 175 نفر بصورت غیر مستقیم ایجاد شغل شده است.

وی ادامه داد: برای ساخت بزرگترین ترمینال تمام مکانیزه مواد معدنی سبز کشور 280 میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی انجام شده است.

وی همچنین از امضا تفاهم نامه سرمایه گذاری ساخت مینی پالایشگاه چابهار با سرمایه گذاری 150میلیون دلار توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: ظرفیت این مینی پالایشگاه 14 هزار بشکه بنزین، گازوئیل و مازوت در روز است.

نوشته های مشابه

نشست نقد و بررسی لوایح حقوقی پنجگانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با محوریت لایحه حریم خصوصی

نشست نقد و بررسی لوایح پنجگانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با محوریت لایحه حریم خصوصی و حمایت از داده‌ها…

آیا ضمانت پرداخت قرارداد ساخت نیروگاهی یونیت صادر شد؟

گروه میثاق؛ یکی از بزرگترین و همچنین چالشی‌ترین قراردادهای سرمایه‌گذاری خارجی در زمینه ساخت و توسعه نیروگاه‌ برق در ایران،…

لطفا نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *